Ski areál Bílá

04.09.2020

SKI areál Bílá disponuje širkou škálou sjezdovek od sportovních FIS červených po rodinné modré. FIS sjezdovka č. 1 je homologovaná pro mezinárodní závody a patří mezi nejzajímavější v ČR. Trénují zde reprezentanti České republiky v alpském lyžování a místní klub vychoval na této sjezdovce mnoho skvělých závodníků.

Modré rodinné sjezdovky jsou ideální pro začátečníky a děti. A pro úplné začátky na lyžích je na jihu k dispozici největší lyžařský park na Moravě.

JIŽNÍ SVAH

Na vrchol jižního svahu vás vyveze kotvový vlek Doppelmayr. Jih je vhodný zejména pro děti a začínající lyžaře. Díky velkému snowparku si zde užijí ježdění také freestyle lyžaři a snowboardisté.

MODRÉ RODINNÉ SJEZDOVKY: 1,3 km jednoduchých modrých sjezdovek pro začátečníky i pokročilé. Velká přehlednost sjezdovek a mírný sklon, který naučí každého lyžaře.

SNOWPARK: 300 m dlouhý snowpark s mnoha překážkami, bednami a raily. Okraj snowparku je vhodný i pro začátečníky.

SEVERNÍ SVAH

Na vrchol Vás vyveze 4 sedačková lanovka nebo talířový vlek Javořinka. Severní svah je vhodný jak pro sportovní lyžaře tak pro začátečníky.

ČERVENÉ SPORTOVNÍ SJEZDOVKY: 2,6 km středně těžkých sjezdovek, ideální pro sportovní jízdu s různými sklony

MODRÉ RODINNÉ SJEZDOVKY: 1,7 km lehkých sjezdovek s mírným sklonem a různými variantami jízdy. Sjezdovky jsou velice zábavné a při dobrých podmínkách zde naleznete obří slalom pro veřejnost nebo zábavnou FUN line.